Historické růže

Vyprodáno
Náhled

Adam Messerich

(0)
Objednávky (56)
90 Kč

Po celé léto krásně kvetoucí růže. Středně velké květy sytě růžové barvy se středem plným zlatých tyčinek. Růže má velké, světle zelené listy. Robustní, vytrvale rostoucí keř s uvolněným habitem, může být použita i jako nižší popínavá růže. Průměr kv..

Vyprodáno
Náhled

Adéle Prévost

(0)
Objednávky (20)
90 Kč

Střední vůně, velké dvojité květy (17-25 okvětních plátků). Květ jaksi krásně připomíná starobylou dobu, ve které byla vyšlechtěna. Kvete jednou na jaře či v létě. Zóna 4-8. Neznámý původ. ..

Vyprodáno
Náhled

Agathe Incarnata

(0)
Objednávky (23)
90 Kč

Středně velké plné květy v složených květenstvích, nádherně vonící. Keř má šedo-zelené listy a pěkně upravený habitus. Synonyma: Rose de provence blanche,  Rosa provincialis var. mutabilis,  Agathe Incarnata,  Rosa gallica agatha ..

Vyprodáno
Náhled

Aimable Amie

(0)
Objednávky (60)
90 Kč

Středně růžové plné květy, překrásně voní. Vykvétá uprostřed léta, nicméně jen jednou. Byla to jedna růže ze zámku Malmaison, která se tam vyskytla v době Empress Josephine. Neznámý původ, zóna 5. ..

Vyprodáno
Náhled

Alain Blanchard

(0)
Objednávky (23)
90 Kč

Tento vzácný hybrid keltské růže má zvláštní znak. Velký, purpurově fialový poloplný květ je světle růžově kropenatý. Později se mění na fialovou. Střed květu zdobí velké zlato-žluté tyčinky. Tuto růži podrobili v montrealské botanické zahradě testov..

Vyprodáno
Náhled

Alba Maxima

(0)
Objednávky (17)
90 Kč

Jedna z nejstarších zahradních růží. Bohatě kvete plnými, zářivě bílými květy s očkem uprostřed. Kvete na starém dřevě. Známá též jako Jakobitská růže. První řez proveďte až se růže plně usadí - zhruba po dvou letech. Zkraťte asi o třetinu a &nb..

Vyprodáno
Náhled

Alfred Colomb

(0)
Objednávky (58)
90 Kč

Nádherná vůně historických růží se line ze sametových, třešňově červených, plných květů, které se otevírají z kulovitých poupat po celé léto. Okvětní plátky jsou lehce zvlněné s jemnou drážkou. Nádherná k řezu do vázy. Kvete po celou sezonu, rod..

Vyprodáno
Náhled

Amélia

(0)
Objednávky (21)
90 Kč

Velké, světle růžové květy mají zvlněné okvětní lístky, které se otevírají kolem zlatých tyčinek. Je středního vzrůstu, ale bez stříhání a s oporou může vyšplhat i do 3m čímž překvapí jako i jiné historické růže. Průměr květu je 7cm. Původ: neznámý, ..

Vyprodáno
Náhled

Antonie Schurz

(0)
Objednávky (44)
90 Kč

Hybrid Perpetual, představena byla v Luxemburku Kettenem Fréresem. Střední vůně typická pro R. centifolia. Kulovitý tvar květu, kvete po celou sezonu. Původ: neznámý, zóna 6. ..

Vyprodáno
Náhled

Aristobule

(0)
Objednávky (14)
90 Kč

Lehké mramorování, tmavší stínování, plný květ. Kvete jednou na jaře nebo v létě. Květy této růže mají jakoby nadýchané karmínové až purpurové okvětní lístky, které světlají směrem od středu a vytváří lehké mramorování. Je to velmi trnitá rost..

Vyprodáno
Náhled

Astra

(0)
Objednávky (23)
90 Kč

Hybrid China, bez vůně. Obvykle nekvetou ve skupinkách ale samostatně. Kvete po celou sezonu, původ je nicméně neznámý. Zóna 6. ..

Vyprodáno
Náhled

Baltimore Belle

(0)
Objednávky (24)
90 Kč

Květenství menších až středně velkých květů. Květ je velmi plný s okem uprostřed. Středně silná lahodná vůně, kvete na jaře nebo v létě s případným prokvétáním později v sezóně. Zóna 4-9. ..

Vyprodáno
Náhled

Baron de Wassenaër

(0)
Objednávky (19)
90 Kč

Sytě růžová, středně velká kulovitá květenství nádherně voní. Parádní mechovka. Květ je poloplný až plný. Kulovitý tvar květu a kvete jednou  na jaře či v létě. Pojmenována je po hudebníkovi - Baronovi de Wassenaër nebo po holandském čvice-ad..

Vyprodáno
Náhled

Baron Girod de l'Ain

(0)
Objednávky (70)
90 Kč

Hybrid Perpetual, silná vůně. Velké, plné květy (26-40 okvětních plátků). Pokud je teplo, tato růže kvete po celou sezonu. Květy mohou být použity buď pro řez do vázy nebo jako okrasa zahrady. Preferuje slunečné stanoviště, tuto růži je vhodné pro..

Vyprodáno
Náhled

Baroness Rothschild

(1)
Objednávky (52)
90 Kč

Nádherné, velké květy sametově růžové čisté barvy se nesou na silných stoncích nad tmavě zelenými listy. Keř je silný a vzpřímený růst. Někteří pěstitelé tvrdí, že nevoní, jiní cítí slabou vůni. Průměr květu je 12cm, příležitostně opakuje kvetení...

Zobrazuji 1 až 15 z 214 (celkem stran 15)