Neznámý

Neznámý

Vyprodáno
Náhled

Agathe Incarnata

(0)
Objednávky (15)
73 Kč

Středně velké plné květy v složených květenstvích, nádherně vonící. Keř má šedo-zelené listy a pěkně upravený habitus. Synonyma: Rose de provence blanche,  Rosa provincialis var. mutabilis,  Agathe Incarnata,  Rosa gallica agatha ..

Vyprodáno
Náhled

Alba Semi-plena

(0)
Objednávky (6)
73 Kč

Nádherně bílé, poloplné květy, krásně voní a bohatě kvetou na robustním keři. Růže je velmi stará, známá jako Bílá růže Yorků, ve Válce růží. Lze ji dobře použít do živých plotů. Na podzim tvoří velké, červené šípky. Alba, silná vůně. Velké, dvo..

Amethyste

(0)
Objednávky (4)
73 Kč

..

Arthur Hillier

(0)
Objednávky (0)
73 Kč

obloukovité větve, kapraďovité listy, jednoduché květy o průměru 6 cm, kvete jednou..

Belle Amour

(0)
Objednávky (3)
73 Kč

Korálově růžová barva s lososovými odstíny, v jejichž středu se choulí zlaté tyčinky. Mírná vůně, poloplné květy (9-16 okvětních plátků). Kvete jednou na jaře nebo v létě. Původ je neznámý, průměr květu je 7cm. Zóna 3. ..

Benetka 90-91 - Albertina

(0)
Objednávky (11)
73 Kč

..

Bílý Ideál

(0)
Objednávky (5)
73 Kč

Průměr květu je 6 cm...

Vyprodáno
Náhled

Blush Damask

(0)
Objednávky (7)
73 Kč

Světle růžové květy s knoflíkem uprostřed mají okvětní plátky seřazené do rozvolněné rozety, která tvoří nádherné kolo. Silná vůně, může se pyšnit malými, zato dvojitými květy (17-25 okvětních plátků). Kvete jednou na jaře či v létě. Odstraňujte j..

Celestial

(0)
Objednávky (7)
73 Kč

Poloplné světle růžové květy vydávají sladkou vůni starých růží. Silný, avšak upravený habit. Kvete jednou na jaře či v létě. Zóna 5. ..

Vyprodáno
Náhled

Charles de Mills

(0)
Objednávky (13)
73 Kč

Téměř beztrnná, nádherně vonící růže. Velké květy jsou sytě červeno fialové, plné. Květy se rozevírají ploše, miskovitě a někdy mají uprostřed tmavě zelené oko. Olistění tmavě zeleno-šedé. Dlouhé větve pod tíhou květů převisají, proto je dobré keř ..

Complicata

(0)
Objednávky (0)
73 Kč

..

Duc de Fitzjames

(0)
Objednávky (1)
73 Kč

Plné pohárkovité květy, přecházejí do bledě fialově-růžové. Silná vůně, středně velké, plné květy (26-40 okvětních plátků) s očkem uprostřed. Kvete jednou na jaře či v létě. Prořezávat až po odkvětu, původ neznámý. Zóna 4. ..

Duchesse de Portland (syn.:Portlandica, The Portland)

(0)
Objednávky (4)
73 Kč

Tato první portlandka má dvojité, červeno-růžové velké květy se zlatožlutými tyčinkami. Kvete v létě a ještě jednou časně na podzim...

Vyprodáno
Náhled

Fantin-Latour

(0)
Objednávky (7)
73 Kč

R. centifolia, pojmenovaná po francouzském malíři Henrim Fantinu Latourovi. Nádherná plnokvětá stolístka s něžně růžovou barvou okvětních lístků a knoflíkem uprostřed. Keř je neupravený a mohutný s převisajícími v..

Farme Rose

(0)
Objednávky (13)
73 Kč

Čajohybrid...

Zobrazuji 1 až 15 z 63 (celkem stran 5)