Půdopokryvné růže


Vyprodáno
Náhled

Academia Istropolitana

(0)
Objednávky (38)
93 Kč

Průměr květu je 3 cm. ..

Vyprodáno
Náhled

Anna Boróka

(0)
Objednávky (18)
93 Kč

2-3 rostliny na 1 m2, opakuje kvetení. Poloplný, malý květ, který má 14-18 okvětních plátků. Slabá vůně, květy jsou v malých seskupeních. Květy jsou trvanlivé, málo vybledávají. Kvetení opakuje. Průměr květu je 5 cm, rodiče: TaRYkaro × semená..

Vyprodáno
Náhled

Budau Lina emléke

(0)
Objednávky (17)
93 Kč

Rodiče: Vanity X Villa Pothon, květ je středně růžový s jemným fialovým odstínem. Malý, jednoduchý květ, bez vůně. Někdy opakuje kvetení, nízký keř. Dobrá odolnost proti mrazu. Pojmenována je na počest židovské učitelky Lina Budau z Rumunska. ..

Crumba

(0)
Objednávky (14)
93 Kč

Rodiče jsou: Swany X Super Excelsa, poupě je růžové s červeným odstínem, malé. Květ je též malý (3-4 cm průměr), ale plný a slabě voní. Neopakuje kvetení. Crumba je název rodné obce hraběnky Mari Henriety Chotkové, Dolní Krupej z roku 1113. Růže b..

Csiklingvár

(0)
Objednávky (15)
93 Kč

Jednoduchý květ o průměru 2 cm. ..

Fairy Queen

(0)
Objednávky (46)
93 Kč

Dobře opakuje kvetení, habitus podobný The Fairy, poloplné květy. Průměr květu 4 cm. Často trpí černou skvrnitostí. Mutace The Fairy. ..

Felsewhodos

(0)
Objednávky (27)
93 Kč

Malý, plný květ se slabou vůní (bez vůně). Kvete v malých uskupení květů, někdy opakuje kvetení. Felsewhodos je jméno rodné obce šlechtitelovo manželky z roku 1428, nyní se tato obec jmenuje Vydrany. ..

Vyprodáno
Náhled

Gelbe Dagmar Hastrup

(0)
Objednávky (2)
93 Kč

Kultivar Rosy Rugosy ve žluté barvě je dosti neobvyklý, navíc je výhodou i nižší výška keře. Jednoduchý květ o průměru 7 cm je zpočátku sytě žlutý, později bledne. Přes to, že má tato růže jednoduché květy, netvoří šípky. I když je poněkud náchylnějš..

Vyprodáno
Náhled

Ilmenau

(2)
Objednávky (29)
93 Kč

Průměr květu: 3 cm. ..

Vyprodáno
Náhled

Kent

(0)
Objednávky (33)
93 Kč

Průměr květu je 5 cm, synonyma: POUlcov, Pyrenees, Sparley, White Cover. ..

Lovely Fairy

(0)
Objednávky (74)
93 Kč

Průměr květu jsou 4 cm. Středně silná ovocná vůně. Tato odrůda byla oceněna ve střední Evropě. Synonyma: Fairy Lovely, SPEvu, The Lovely Fairy. Původem je tato sorta mutací z odrůdy The Fairy. ..

Medzičilizie

(0)
Objednávky (26)
93 Kč

Jednoduchý květ o průměru 2-2,5 cm. Kvete ve velkých květenstvích a slabě voní. Hustě rozvětvený keř. ..

Mor Ho

(0)
Objednávky (2)
93 Kč

Fialovo růžové, plné, slabě vonící květy o průměru 3-4 cm mají velmi zvláštním způsobem skládané okvětní plátky tak, že květ působí atypickým, ale současně velice půvabným dojmem. Květenství je obvykle složeno ze 7-11 květů. Je to růže na pokrytí spí..

Palócország

(0)
Objednávky (10)
93 Kč

..

Petrás Incze János

(0)
Objednávky (10)
93 Kč

Jednoduchý květ o průměru 4 cm. ..

Zobrazuji 1 až 15 z 17 (celkem stran 2)